




Рибальське коропове крісло зі столиком і тримачем для вудки Elektrostatyk F5R ST/P
Ласкаво просимо у світ комфортної риболовлі з кріслом Elektrostatyk F5R ST/P NN - справжнім партнером для справжніх рибалок!

Це не просто крісло - це ідеальне поєднання функціональності, комфорту та зручності. Озброєне регульованою спинкою, столиком і тримачем вудки, воно здатне задовольнити всі ваші потреби під час риболовлі. Спеціально розроблене для рибалок, крісло Elektrostatyk F5R ST/P NN витримує навантаження до 120 кг, забезпечуючи надійну підтримку в будь-яких умовах.
Крім зручних підлокітників і можливості регулювання нахилу спинки і висоти ніжок, дана модель оснащена системою для встановлення підставки для ніг (продається окремо), перетворюючи ваше крісло в комфортне ліжко для відпочинку після довгого дня на воді.

Зі зручним бічним столиком і тримачем вудки, включеними в комплект, у вас завжди буде все необхідне під рукою. А регульовані ніжки забезпечать стійкість на нерівних поверхнях, даючи змогу насолоджуватися риболовлею в будь-яких умовах.
Основні характеристики:
- Виробник: M-Elektrostatyk
- Країна виробник: Польща
- Тип туристичних меблів: Стілець зі спинкою і підлокітниками
- Матеріал каркаса (опір): Сталь
- Матеріал сидіння: Тканина
- Матеріал спинки: Тканина
- Відкидний столик на підлокітнику: Так
- Складна конструкція для зберігання і транспортування: Так
- Максимально допустиме навантаження: 110 кг
- Вага: 7 кг
- Стан: Новий
- Колір: Зелений

Габаритні розміри:
- Ширина стільця: 500 мм
- Глибина стільця: 480 мм
- Висота спинки: 600 мм
- Висота сидіння: 33-46 см
- Максимальне навантаження: 110 кг;
- Розміри в складеному вигляді: 58 х 20 х 80 см;
- Регулювання ноги +/- 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Elektrostatyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 4 161 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000330A
4 161 ₴
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00






